Tebernüş Kireçci'nin konuğu Kantur&Akdaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur!

Tebernüş Kireçci'nin konuğu Kantur&Akdaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur! Tebernüş Kireçci'nin konuğu Kantur&Akdaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak-konut sitesi www.emlakkulisi.com'un kurucusu ve şef editörü Tebernüş Kireçci, Skyturk 360'daki programı Emlak Kulisi'nde Kantur&Akdaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur'u konuk ediyor


Türkiye'nin tek emlak konut uzmanı gazeteci Tebernüş Kireçci, Salı günleri hariç Skyturk 360'da hafta içi her gün 12:30'da canlı yayında ekrana gelen programı Emlak Kulisi'nde Kantur&Akdaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur'u ağırlıyor.

Tebernüş Kireçci ve konuğu Ali Kantur, 14 Mart 2012 Çarşamba günü saat 12:30'da canlı yayınlanacak programda Mesa, Öztaş ve Artaş ile ortaklığıyla hayata geçirecekleri İstanbul Tema Park projesi ile birlikte konut sektöründeki son durumu tartışacaklar.   Kireçci ve Kantur'a soru sormak isteyen izleyiciler, sorularını www.tebernuskirecci.com.tr adresinden iletebiliyor.    Emlak Kulisi programının önceki bölümleri, www.emlakkulisi.tv adresinden izlenebiliyor.