Tekfen Hep İstanbul'da 216 bin TL'ye! Yüzde 5 peşinatla!

Tekfen Hep İstanbul'da 216 bin TL'ye! Yüzde 5 peşinatla!

Firma: Tekfen Emlak Geliştirme

Proje: Hep İstanbul

Daire fiyatlarının 216 bin TL'den başlangıç gösterdiği Tekfen Hep İstanbul projesi kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunuyor. Projede 2. etap satışları tüm hızıyla sürüyor.Hep İstanbul projesi, Beylikdüzü, Esenyurt ve Avcılar bölgelerinin tam kesişim noktasında hayata geçiriliyor. Toplamda 1.424 konuttan oluşan  Hep İstanbul  projesi;  Tekfen Emlak Geliştirme  tarafından inşa ediliyor. 


Ocak ayında inşaat çalışmalarına başlanan ve Ekim ayında lansmanı yapılan Hep İstanbul projesinde ilk etap satışları hızla tamamlanmıştı. Projede 2. etap satışları ise devam ediyor. 


11 blok ve 14 sıra bina ünitesinden oluşan Hep İstanbul projesinde yer alan dairelerin fiyatları 216 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler Nisan 2017'de yapılacak. 


Tekfen Hep İstanbul da 216 bin TL ye! Yüzde 5 peşinatla!


Tekfen Hep İstanbul fiyat listesi!

1+1 dairelerin fiyatları 216 bin TL’den, 

2+1 dairelerin fiyatları 335 bin TL’den,

3+1 dairelerin fiyatları 430 bin TL’den başlıyor. 


Tekfen Hep İstanbul projesinde yer alan konutlar için yüzde 5 peşinatta yüzde 50 kredi kalan tutar ise 3 eşit taksitte ödeniyor. Proje; Bakırköy-Beylikdüzü metro güzergâhına da yürüme mesafesinde yer alıyor. 


Hep İstanbul projesinde iki ayrı toplam 2.600 metrekare kapalı alana sahip sosyal tesis, 2 kilometre uzunluğunda yürüyüş yolları ve farklı çocuk yaş grupları için tasarlanmış 1.500 metrekare açık çocuk oyun alanları ile 1 kilometre uzunluğunda bisiklet parkurları bulunuyor. 


Tekfen Hep İstanbul satış ofisi iletişim

Telefon: 444 8 437

Web: www.hepistanbul.com.tr

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor