28 / 09 / 2022

TEM Avrasya Cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor!

TEM Avrasya Cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor!

Avrupa ve Asya’yı birleştiren TEM’in hemen yanı başında hayata geçirilen Tem Avrasya Cadde projesinde 17 cadde dükkanı yarın açık artırmaya çıkıyor.İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde 6619 ada ve 8 parsel üzerinde inşa edilen Tem Avrasya projesinin cadde dükkanları yarın açık artırmaya çıkıyor.

TEM Avrasya Cadde dükkanları açık artırma ihalesi yarın saat 13:00'te gerçekleşecek.

Toplam  612 konut ve 17 adet dükkanın yer aldığı Tem Avrasya projesi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Fuzul Grup tarafından hayata geçirildi. Hemen teslim imkanı sunuluyor.

Projede satışa çıkarılan dükkanların fiyatları 185 bin TL ile 4 milyon 687 bin TL arasında değişiyor. Tem Avrasya Cadde dükkanları için 20 bin lira ile 40 bin lira arasında teminat tutarı yatırılması isteniyor.

 Satış Şartları
1- Açık artırma 13 Ekim 2019, saat 13:00'te Karayolları Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi Tem Avrasya Konutları Satış Ofisi Gaziosmanpaşa İstanbul adresinde yapılacaktır.
2- Teklifler açık artırma şartnamesinin ilgili madde esaslarına göre değerlendilecektir.
3- Şartname gereği dükkanlar için 20.000 - 40.000 TL arasında teminat tutarı şartnamede belirtilen hesaba yatırılacaktır.
4- Söz konusu gayrimenkulün teslim tarihi, şartname ve detayları hakkında Fuzul Yapı'ya ait 444 0 156 numaraları telefondan bilgi alınabilecektir.
5- Satış bedelleri,  TOKİ  tarafından onaylanan,  TOKİ  teminat hesaplarına yatırılacaktır.
6- Açık artırma konusu gayrimenkullere detaylı bilgi şartnamede yer alıyor.

Muhammen Bedel Listesi

TEM Avrasya Cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor!

www.temavrasya.com/
Geri Dön