Teona Ümitköy nerede?

Teona Ümitköy nerede? Teona Ümitköy nerede?

Firma: Kartallar İnşaat

Proje: Teona

Banka kredisi ile ödeme yapılabilen Teona Ümitköy Konutları 570 tane konuttan meydana geliyor. Projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Peki Teona Ümitköy nerede?


Teona Ümitköy nerede? sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projeden bahsedelim.  Kartallar İnşaat  imzası ile hayata geçirilen proje 33 katlı 4 blok olarak yükseliyor.


Toplam 197 bin metrekare arsa alanına sahip olan  Teona  Ümitköy Evleri'nin ön satışları devam ediyor. Projede 17 bin metrekareden oluşan park alanına yer veriliyor.


Teona Ümitköy güncel fiyat listesi için TIKLAYIN


Ankara Ümitköy'de yükselen Teona Ümitköy Konutları 570 adet daireden oluşuyor. Projede yer alan daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Firma bünyesinde tasarlanan ödeme planı ile veya banka kredisi ile ödeme yapılabilen Teona Ümitköy Ankara'da sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, otopark ve resepsiyon gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 


Daire fiyatları 1+1 konutlarda 296 bin TL'den, 2+1 konutlarda ise 328 bin TL'den başlangıç gösteren Teona Ümitköy'de daire teslimlerinin 24 ay sonra yapılması öngörülüyor. 


Teona Ümitköy nerede?

Adres: 8. Cadde 2555. Sokak No:1 (Kermes Sitesi Yanı) Ümitköy/Ankara


Teona Ümitköy telefon: 0 (312) 235 10 10

Web adresi: http://teona.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor