04 / 07 / 2022

TERRA Real Estate Türkiye'nin en iyi emlak firması seçildi!

TERRA Real Estate Türkiye'nin en iyi emlak firması seçildi!

TERRA Real Estate European Property Awards/Avrupa Gayrimenkul Ödülleri tarafından "Best Real Estate Agency Single Office Turkey 2019-2020" kategorisinde Türkiye'nin en iyi emlak firması seçildi.TERRA Real Estate, mimarlık, tasarım ve gayrimenkul alanlarında en saygın ve prestijli ödüllerin sahibi olan European Property Awards/Avrupa Gayrimenkul Ödülleri tarafından "Best Real Estate Agency Single Office Turkey 2019-2020" kategorisinde Türkiye'nin en iyi emlak firması oldu.

Ödül töreni mimarlık, iç mimari, geliştirme ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyette bulunan en başarılı şirketlerin yer almasıyla Royal Lancaster Hotel Londra'da 24 Ekim 2019'da düzenlendi.

European Property Awards'un 26. Yılı'nda 80'den fazla sektör temsilcisinden meydana gelen Bağımsız Değerlendirme Kurulu Uluslararası Gayimenkul Ödülleri, İngiltere Parlamentosu'ndaki Lordlar Kamarası üyelerince yönetilen, 80'den fazla sektör temsilcisinden meydana gelen Bağımsız Değerlendirme Kurulu tarafından veriliyor.

Bu yıl ödüller dünyanın 9 bölgesine göre 26. kez dağıtıldı. Ödüllerin bölgelere ve kıtalara göre dağılımı ise şu şekilde: Asya Pasifik, Arap Yarımadası, Afrika, Orta ve Güney Amerika, Karayipler, Kanada, Avrupa, ABD ve İngiltere.

İlk olarak konut ve ticari alanları başta olmak üzere 45 kategoride en yüksek puan alan adaylar Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nin adayı oldu. Ödüller için gerçekleştirilen değerlendirme, firmaların kalite, hizmet, tasarım, sürdürülebilirliğe bağlılık ve yenilikçilik gibi kriterler esas alınıyor.

2019-2020 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, İngiltere Parlamentosu’nda yer alan Lordlar Kamarası üyeleri Lord Caithness, Lord Best, Liverpool Kontu ve Lord Thurso başkanlığında bulunan jüri heyeti tarafından yapıldı.

TERRA Real Estate Emlak İnşaat Ltd. Şti. Kurucusu ve Genel Müdürü Oktay Uyaroğlu, “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, emlak sektöründe uluslararası bölgedeki en saygın, bilinen, prestijli ödüllerden biridir. Şirketimizin, TERRA Emlak ve Ekibi'nin böyle prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmesi büyük bir onurdur” diye konuştu.