09 / 12 / 2023

Terrace Doğa’da yatırım ve yaşam için son villalar!

Terrace Doğa’da yatırım ve yaşam için son villalar!

Firma: İnanlar İnşaat

Proje: Terrace Doğa

Zekeriyaköy’de, İnanlar deneyimi ile tamamlanan Terrace Doğa’ya yoğun ilgi devam ediyor. Yaşamın geçtiğimiz ay başladığı Terrace Doğa, yatırım yapmak veya yaşamak için ideal bir proje...Türkiye’nin en seçkin yaşamlarının tercihi, İstanbul’un en özel semtlerinden Zekeriyaköy’de, İnanlar deneyimi ile tamamlanan Terrace Doğa’ya yoğun ilgi devam ediyor. Yaşamın geçtiğimiz ay başladığı Terrace Doğa, yatırım yapmak veya yaşamak için ideal bir proje.


Doğa’nın keyfini yaşarken, İstanbul’un sunduğu geniş imkanlardan kolayca faydalanabilme ayrıcalığı sunan Terrace Doğa, sağlık ve güvenliği önemseyen, doğanın dingin atmosferinde villa konforu yaşamak isteyenlerin ilgisi ile kısa sürede önemli satış performansı yakaladı. Terrace serisine özgü ayrıcalıklarının yanı sıra, İnanlar ismine duyulan güven, Zekeriyaköy bölgesinin keyifli atmosferi ve büyük yatırım potansiyeli bu başarının ardındaki başlıca nedenler.


Terrace Doğa, Zekeriyaköy’ün muhteşem atmosferinde , keyifli bir ev arayan çocuklu aileler ve genç nesil için ideal seçenek. Açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu,sauna,güneşlenme terası, fitness,çocuk oyun alanı, çok amaçlı salon gibi sayısız ayrıcalığı ile sakinlerine kaliteli yaşam sunuyor.


2015 yılında tamamlanması beklenen 3. köprü ve tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak 3. havalimanı ile Zekeriyaköy’e olan ilgi her geçen gün artıyor. Tüm bu gelişime rağmen, doğal yaşam alanlarını koruyan kanunlar sayesinde yeşil dokusunu koruyan Zekeriyaköy İstanbul’da yaşamın en keyifli, yatırımın en kazançlı olduğu bölge olma yolunda hızla ilerliyor. Zekeriyaköy’ün en prestijli noktasına konumlanan Terrace Doğa’da yerlerini alanlar, bu eşsiz geleceğe sadece seyirci değil, ortak oluyorlar.


Terrace Doğa’da size özel hazırlanabilecek ödeme planları için İnanlar satış ofisini ziyaret edebilir, 444 2 002 no’lu telefondan satış temsilcilerine ulaşabilirsiniz.Telefon: 444 2002

Web adresi: www.terracedoga.com


projeye sor


Geri Dön