Terrace Mix'te ayda 1.150 TL'ye dayalı döşeli stüdyo daire!

Terrace Mix'te ayda 1.150 TL'ye dayalı döşeli stüdyo daire! Terrace Mix'te ayda 1.150 TL'ye dayalı döşeli stüdyo daire!

Firma: İnanlar İnşaat

Proje: Terrace Mix

İnanlar’ın Esenyurt-Beylikdüzü bölgesindeki projesi Terrace Mix’in, yeni kampanyasının lansmanı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yapıldı. Terrace Mix'te ayda 1.150 TL'ye dayalı döşeli stüdyo daire...


Hem ekonomik hem dinamik kampanyası ile  özellikle öğrencileri ve gençleri ayda sadece 1.150 liraya sayısız avantaja sahip olmaya davet ediyor. 


Terrace Mix'in sınırlı sayıda 1+0 stüdyo dairelerine, ayda sadece 1150 liradan başlayan taksitlerle sahip olma imkânı sağlayan avantajlı koşullar, kısa süre için geçerli bir de sürprizi kapsıyor. 

 

Yeni yıla girerken Terrace Mix’te "Stüdyo Yaşamı”nı seçen herkesin, yeni hayatlarına başlamaları için sadece bavullarını alıp gelmeleri yeterli. Çünkü Terrace Mix’in stüdyo daireleri, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarından son trendlere uygun mobilyaları, beyaz eşyaları ve televizyonu ile tam dayalı döşeli olarak sunuluyor.


 Tüm bu avantajların yanı sıra,  Terrace Mix  stüdyo daireleri; açık-kapalı havuzlar, hemen her günlük ihtiyaca cevap verecek geniş çarşı, fitness center, sauna, Türk hamamı, keyifli yürüyüş yolları gibi ayrıcalıklarla emsallerinden ayrışıyor; kaliteli, güvenlikli ve kazançlı bir yatırım olarak öne çıkıyor.


Özellikle İstanbul’da veya İstanbul dışında yasayan; öğrenci, genç iş adamı, genç iş hanımı, emekli, evli ve henüz çocuksuz genç çiftlerin dikkatini çekecek avantajlı koşullarla bu kampanya, İnanlar kalitesine görülmemiş koşullarla sahip olma şansı sunuyor. Sınırlı sayıdaki Terrace Mix stüdyo daireler tükenmeden, şimdi görülmeye değer. 
projeye sor