The İstanbul Veliefendi teslimleri ne zaman?

The İstanbul Veliefendi teslimleri ne zaman?

Firma: YDA Grup ve Kuruluş İnşaat

Proje: The İstanbul Veliefendi

The İstanbul Veliefendi projesinde dairelerin fiyatları 1 milyon 200 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor. İkinci etap satışlarının hızla devam ettiği The İstanbul Veliefendi teslimleri ne zaman?"The İstanbul Veliefendi teslimleri ne zaman?" sorusunun yanıtını vermeden önce projeden bahsedelim. Projede 2. etap satışları başladı.


Genelinde 486 tane daire yer alan  The İstanbul Veliefendi  projesinde son 110 adet daire kaldı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 


The İstanbul Veliefendi projesi 68 bin 33 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje 15 kule ve 1 rezidans bloğu olarak hayata geçiriliyor. 


The İstanbul Veliefendi'de 3+1'lerin fiyatları 1 milyon 200 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında, 4+1'lerin fiyatları 1 milyon 400 bin lira ile 1 milyon 800 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 


The İstanbul Veliefendi teslimleri ne zaman?

The İstanbul Veliefendi teslimleri bu ay sonunda gerçekleşecek. Projede kuaför, kuru temizleme, açık ve kapanabilir kapalı yüzme havuzu, vale parking hizmetleri, lounge, fitness center, concierge, reception, oda servisi, bellboy mevcut. 


The İstanbul Veliefendi nerede?

Adres: Prof. Dr. Turan Güneş Caddesi Veliefendi - İstanbul


The İstanbul Veliefendi iletişim

Telefon: 0212 558 13 13

Web: http://www.theistanbulveliefendi.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor