26 / 05 / 2022

The Mandarins Acıbadem’de aidat yok!

The Mandarins Acıbadem’de aidat yok!

Aidatsız spor kulübü üyeliği imkanıyla düzenli spor yapmayı günlük hayatın bir parçası haline getiren The Mandarins Acıbadem sakinleri spor salonu ve havuz gibi sosyal donatılardan aidatsız yararlanacak.Geliştirilen birçok markalı konut projesinde çeşitli imkanları içeren sosyal donatılar bulunuyor. Ancak bu imkanların aidat miktarları artık konut tercihinde önem verilen kriterler arasında yer alıyor. Bu alanda fark yaratan The Mandarins Acıbadem, sakinlerine sosyal donatılardan aidatsız yararlanma imkanı sunuyor. 


Daire sakinleri The Mandarins Acıbadem’de yer alan spor salonundaki tüm imkanlardan aidatsız yararlanacak. Rezidansın spor kompleksinde Türk hamamı, SPA merkezi, tuz odası, vitamin bar gibi imkanlar da yer alıyor. Spor salonunun hemen yanında ise ikisi de ısıtmalı olmak üzere biri açık diğeri kapalı iki yüzme havuzu bulunuyor. 


Kişiye özel ödeme planı

Projeyi geliştiren Mandarins Gayrimenkul, daire sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kişiye özel ödeme planı da sunuyor. Mandarins Gayrimenkul, düşük peşinatlı ve teslimde ödemeli planıyla önemli bir kolaylık sağlıyor.


İki etap olarak tasarlanan ve ikinci etabı 2017’nin Haziran ayında başlayacak olan The Mandarins Acıbadem’in toplam yatırım tutarı 1 milyar 200 milyon TL’ye ulaşıyor. 2018 Mayıs’ında tamamlanacak olan projede tapular sahiplerine hemen teslim ediliyor. 493 seçkin dairenin yer aldığı projede, 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçenekleri bulunuyor.


Web: http://themandarins.com.tr/