The Superior Suites Kordon İstanbul’dan 20 yıl boyunca kira garantisi!

The Superior Suites Kordon İstanbul’dan 20 yıl boyunca kira garantisi!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen ve  Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi”  seçilen The Superior Suites Kordon İstanbul” için ön talep toplanmaya başladı. Proje yatırımcılarına 20 yıl kira garantisi sağlamayı hedefliyor. Sektöründe mühendislik bilgisi ve uluslararası iş tecrübesiyle sürdürülebilir projelere imza atan Ege Yapı, yeni nesil kira garantili gayrimenkul yatırım modeli The Superior Suites Kordon İstanbul için ön talep toplanıyor.

The Superior Suites, satın alınan özel dekorasyonlu ünitelerin işletilmesi ile birlikte geleneksel gayrimenkul yatırımından çok daha fazla ve hızlı kazanç sağlıyor. Uzun ya da kısa süreli konaklama hizmetlerinin yanı sıra yeme-içme servisi, açık hava toplantı, etkinlik alanları ve çalışma alanları ile hizmet veren profesyonel bir işletme modeli olan The Superior Suites'te tamamı balkonlu, özel mobilya tasarımlı süitleri bulunuyor. 

Levent ve Maslak’ın yanı başında yükselen The Superior Suites, yapılan yatırımlarla 20 yıl boyunca kazanç sağlamayı garanti ediyor. Bölge ayrıca, yanı başında, çevresinde bulunan alışveriş merkezleri ve üniversiteler ile İstanbul’un en değerli merkezi noktalarından birinde eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.   1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere farklı tip ve özelliklerde özel dekorasyonlu 3 süit seçeneği bulunan The Superior Suites, lansman öncesi fiyatlardan yararlanmak isteyen alıcıları bekliyor. 


Gayrimenkul sektörüne geliştirdiği projelerle yeni bir soluk kazandıran Ege Yapı, farklı bölgelerdeki gelecek projelerinde bu yatırım modelini uygulamayı hedefliyor.
 

http://www.egeyapi.com/