HAAZ, Moroso ve Foscarini'nin Diesel için tasarladıkları ürünleri size sunuyor!

 HAAZ, Moroso ve Foscarini'nin Diesel için tasarladıkları ürünleri size sunuyor! HAAZ, Moroso ve Foscarini'nin Diesel için tasarladıkları ürünleri size sunuyor!

HAAZ, İtalya’nın ünlü mobilya markası Moroso ve aydınlatma markası Foscarini’nin Diesel için özel yarattığı 2012 yeni koleksiyonuyla örnek evlerde moda ve tasarımı bir arada sunuyorDünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden mobilya, aydınlatma ve tasarım objeleri, dünyanın dört bir yanından gelen, bir benzeri daha bulunmayan özel parçaları, farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserleri ve yepyeni koleksiyonlarıyla HAAZ, dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonlarını tasarım severlerin beğenisine sunuyor. Özellikle mimari projelerin tercihi olan markalar yeni koleksiyonlarıyla da büyük ilgi görüyor.


Dünyanın en ünlü İtalyan dekorasyon markalarından Moroso ve İtalyan aydınlatma markalarından biri olan Foscarini’nin, moda öncüsü Diesel için tasarladığı “Succesfull Living” ürünlerinin 2012 koleksiyonu HAAZ’da görücüye çıkıyor. Birbirinden renkli ve yaratıcı “Moroso for Diesel” tasarımları, rahatlığın özgürlükle, modernliğin kaliteyle birleştiği bir koleksiyon ortaya çıkartıyor. Saf, duru çizgiler ve materyaller taşıyan koleksiyonda kanepe, koltuk, iskemle ve masalarla beraber yataklar da yer alıyor. “Foscarini for Diesel” koleksiyonunun tüm ürünleri, Diesel çizgisi ve ruhuna uyan ayrı bir hikaye taşıyor ve her bir ürünü ironik, kural tanımayan veya kışkırtıcı bir tarzla hayat buluyor. 


HAAZ’daki dünya markalarıyla, her zevke uyan farklı alternatiflerle yaşam alanınıza alışılmışın dışında bir ruh katabilir ve kendi dünyanızı yansıtabilirsiniz.