Tokat Niksar'a Hanımlar Yaşam Merkezi müjdesi!

Tokat Niksar'a Hanımlar Yaşam Merkezi müjdesi! Tokat Niksar'a Hanımlar Yaşam Merkezi müjdesi!

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’da en yakın zamanda “Hanımlar Yaşam Merkezi” için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdiresi Seher Delen yaklaşık elli bayan ile Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a çalışmalarda başarılar dileyen Delen, ayrıca geçirmiş olduğu rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini sundu.


Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise yapmış oldukları ziyaretlerden ötürü Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdiresi Seher Delen ve beraberindekilere teşekkür ederek; “Tokat Belediyemiz tarafından başlatılan Hanımeli Projesini çok önemsiyoruz. Artık bayan kardeşlerimizde kendilerine Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerinde farklı uğraşlar içerisinde emekler sarf ediyorlar. Çalışmalarından ötürü Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu beyi tebrik ediyorum” dedi.


Niksar’da da “Hanımlar Yaşam Merkezi” adı altında projelerinin olduğunu belirten Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “İlçemizde gerçekleştireceğimiz projelerden biri Hanımlar Yaşam Merkezidir. Şu anda proje çizimlerimiz devam ediyor. İnşallah kısa bir süreye projemiz tamamlanacak. Hanım kardeşlerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.


Bayanların toplumda rollerinin büyük olduğunu belirten Başkan Özcan; “Hanım kardeşlerimiz bizleri biz yapan unsurların başında gelir. Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözünden yola çıkarak ilçemizde annelerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimiz için gereken çalışmayı yapacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Ziyaretin sonunda Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdiresi Seher Delen’e ziyaretlerinin anısına Niksar sandığı takdim etti.


Hürsöz Gazetesi