TOKİ Adana Sarıçam kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Adana Sarıçam kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Adana Sarıçam kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Adana Sarıçam kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın  Adana  Sarıçam Buruk projesi için başvuru heyecanı başladı.

Toplam 15 adet konutun yer aldığı  TOKİ  Adana Sarıçam kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 

TOKİ Adana Sarıçam projesinde 5 adet 2+1 konut ve 10 adet 3+1 konut bulunuyor. Sarıçam TOKİ'de başvuru dönemi yarın itibariyle başlıyor, son başvuru tarihinin 2 Aralık olarak belirlendiği projenin kura çekilişi 9 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Sarıçam projesi için başvurular Halk Bankası aracılığıyla kabul ediliyor. Projede en düşük konut bedeli 205 bin 256 TL, en yüksek konut bedeli 288 bin 553 TL olarak belirlendi.

Buruk TOKİ projesinden yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Proje için ödenecek en düşük peşinat bedeli 51 bin 314 TL, en yüksek peşinat bedeli 72 bin 138 TL olarak belirlendi.

120 ay vade imkanıyla daire sahibi olunabilen Adana Buruk TOKİ projesi için ödenecek taksit bedelleri 1.282 TL'den başlıyor, 1.803 TL'ye kadar yükseliyor.

TOKİ'den 500 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!