Çukurova Balkon

TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli'nde 1.272 konut yaptıracak

TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli'nde 1.272 konut yaptıracak TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli'nde 1.272 konut yaptıracak

TOKİ tarafından Diyarbakır Çölgüzeli Mevkii 1.Etap ve 2. Etap'a toplam 1272 konut yaptırılacak.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Diyarbakır Çölgüzeli Mevkii 1.Etap'a 816 konut, sosyal donatı, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatları yaptıracak.


Ayrıca TOKİ, Diyarbakır Çölgüzeli Mevkii 2. Etap'a 456 konut yaptıracak. İşin ihalesi 4 Eylül 2008 günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek.
Tünel kalıp sistemi ile 816 adet konut ve konvansiyonel kalıp sistemi ile cami, ticaret merkezi, karakol, 24 derslikli ilköğretim okulu ve sağlık ocağı olmak üzere sosyal donatı ile adaiçi, genel altyapı ile çevre düzenleme inşaatı gerçekleştirilecek. Yer tesliminden itibaren 600 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 31 Temmuz 2008 günü saat 10:00'da açık ihale usulü ile TOKİ'de yapılacak.


İhale tüm isteklilerin katılabileceği ihalenin şartnamesi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı-İhale ve Kabul Dairesi Başkanlığı adresinde görülebileceği gibi 2 bin YTL karşılığı aynı adresten temin edilebilecek. İhalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihinde ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.