TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekilişi!

TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekilişi! TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekilişi!

TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekilişi çekilmeyerek başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri 23-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Toplamda 23 adet konut alt gelir grubu için ve 3 adet konut standart grup için satışa çıkarılan projede fiyatlar 96 bin 650 liradan başlıyor.


Standart gelir grubu için 24 Mayıs 2016 tarihinde, alt gelir grubu için ise başvuruda bulunan alıcılar 23 Mayıs 2016 tarihinde belirlenen program çerçevesinde Ziraat Bankası Erzurum Aşkale şubesinde “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” işlemlerini gerçekleştirecek.


TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekilişi konut sayısından daha fazla başvuru olmadığından kura çekilmeyecek.


Konutlar başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri 23-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında  Ziraat Bankası Erzurum Aşkale şubesinde ilan edilecek program çerçevesinde gerçekleştirilecek.


Alt gelir grubu sözleşme imzalama işlemleri için tıklayın


Standart gelir grubu sözleşme imzalama işlemleri için tıklayın

pus