TOKİ Isparta'da emekliyi konut sahibi yapacak!

TOKİ Isparta'da emekliyi konut sahibi yapacak!

Süreyya Bilgiç, emekliler ve dar gelirlilerin konut sahibi olmalan için gerekli çalışmalara başladıklarını söyledi.Bilgiç Emekli Derneği Başkanı Ersal'ın açıklamalarını okuduğunu belirtti.


 Türkiye Emeklileri Derneği İsparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal'ın "İsparta'da emeklilerimize  TOKİ  kanalıyla ucuz konut istiyoruz. Bu konuda AK Parti milletvekillerinden müjde bekliyoruz" talebine AK Parti İsparta Milletvekili ve milletvekili adayı Süreyya Sadi Bilgiç'ten cevap geldi. 


Emekli Derneği Başkanı Ersal'ın açıklamalarını okuduğunu belirten Bilgiç, "Başkanımızın açıklamalarını okudum. Kendileri ziyaretlerimizde de bu konuyu gündeme getirmişti. Biz hemen gerekli çalışmalara başladık. Isparta'daki dar gelirli vatandaşlarımızı ve emeklilerimizi TOKİ aracılığıyla kaliteli ve ucuz konut sahibi yapacağız. Buradan müjdeyi veriyorum. 


Seçimin hemen ardından talep toplama çalışmalarını yapacağız ve TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız kanalıyla konut yapım çalışmalarına başlayacağız. Böylece TOKİ İsparta'da 4. etap konut çalışmalarına başlayacak. AK Parti iktidarı İsparta'nın her noktasına, her insanına hizmet etmeye devam edecek. 


Emeklilerimizin de, işçimizin de, memurumuzun da, gencimizin de, esnafımızın da yaşlımızın da, kısaca toplumumuzun bütün kesimlerinin sorunlarını bugüne kadar çözen ve çözecek olan tek parti AK Parti'dir. TOKİ 4. etap çalışmalarında ciddi sayıda bir konut yapacak. Ispartamıza hayırlı olsun" dedi.


Hürses