TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları!

TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları! TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları!

Kırıkkale Çelebi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 5 adet konut açık satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları ne zaman?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırıkkale Çelebi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 5 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


Kırıkkale Çelebi Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Kırıkkale Çelebi Şubesi olacak.


TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları!

TOKİ Kırıkkale Çelebi 2017 başvuruları 16 Ocak 2017 tarihi ile 30 Ocak 2017 tarihi arasında alınacak.  TOKİ  Kırıkkale Çelebi projesindeki daireler 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 


Konut seçimini yapan alıcılar K1 Tipi (3+1) ve F Tipi (2+1) konut tipleri için yukarıda belirlenen alternatifler çerçevesinde peşinatını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Konut alıcısı, Gayrimenkul’ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip.


Satış duyurusu için tıklayın