TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor! TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları bugün sona eriyor.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye projesinde toplam 38 adet ev yer alıyor.  TOKİ  Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

3+1 konut tiplerinin bulunduğu Kırklareli Hamidiye projesi kuralı olarak satışa çıkarıldı. Projedeki konutların kura çekimi 14 Ağustos'ta yapılacak. 

Başvuruların Halk Bankası aracılığıyla yapıldığı TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için başvurular 4 Ağustos 2020 tarihinde başlamıştı.

TOKİ Kırklareli Hamidiye projesinde en düşük daire bedeli 218 bin 382 TL, en yüksek daire bedeli ise 263 bin 32 TL olarak belirlendi.

Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinat fırsatıyla ev sahibi olma imkanı sunulan TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için ödenecek taksit bedelleri 1.364 TL ile 2 bin 465 TL arasında değişiklik gösteriyor.

En düşük peşinat bedelinin 21 bin 838 TL, en yüksek peşinat bedelinin 65 bin 758 TL olduğu proje için 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade sağlanıyor.

TOKİ’den ev sahibi olmak isteyenlere ucuz konut müjdesi!