TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor!

TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor! TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye başvuruları yarın sona eriyor.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırklareli Merkez Hamidiye projesinde toplam 38 adet konut bulunuyor.  TOKİ  Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için başvuru dönemi yarın itibariyle sona eriyor.

3 oda 1 salon konutların yer aldığı Kırklareli Hamidiye projesi kuralı olarak satışa sunuldu. Projedeki konutların kura çekimi 14 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Başvuruların Halk Bankası aracılığıyla kabul edildiği TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için başvurular 4 Ağustos 2020 tarihinde başlamıştı.

TOKİ Kırklareli Hamidiye projesinde en düşük konut bedeli 218 bin 382 TL, en yüksek konut bedeli 263 bin 32 TL olarak belirlendi.

Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen TOKİ Kırklareli Merkez Hamidiye projesi için ödenecek taksit bedelleri 1.364 TL ile 2 bin 465 TL arasında değişiyor.

En düşük peşinat bedelinin 21 bin 838 TL, en yüksek peşinat bedelinin 65 bin 758 TL olduğu proje için 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade sağlanıyor.

 

TOKİ'den o illere ucuz konut müjdesi!