TOKİ Malatya Beydağı başvuruları için gerekli belgeler!

TOKİ Malatya Beydağı başvuruları için gerekli belgeler! TOKİ Malatya Beydağı başvuruları için gerekli belgeler!

TOKİ Malatya Beydağı'nda yer alan 305 adet konut satışa çıkarılıyor. Projede başvurular T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor. İşte TOKİ Malatya Beydağı başvuruları için gerekli belgeler...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 305 tane dairenin alt gelir grubu kapsamında kura yöntemiyle satışa sunulduğu Malatya Beydağı'nda konutlar 75,57 metrekare ve 81,38 metrekare büyüklüğe sahip.


TOKİ Malatya Beydağı ödeme seçenekleri arasında yüzde 12 peşinatta 180 ay vade, yüzde 20 peşinatta ise 240 ay vade imkanı yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. 


Konut fiyatları 75 bin 53 TL ile 100 bin 211 TL arasında değişiklik gösteren  TOKİ  Malatya Beydağı'nda 250 TL taksitle ve 9 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 


Son başvuru günü 13 Kasım 2015 olarak belirlenen TOKİ Malatya Beydağı'nda başvuru bedeli olarak 1.000 TL isteniyor. Projede başvuru işlemleri T. Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından kabul ediliyor. 


TOKİ Malatya Beydağı başvuruları için gerekli belgeler!

1- Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri, kredi kullanım durumuna göre T.C. Emekli Sandığından alacakları “Belgeyi”

2- Engelli vatandaşlarımız, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen kimlik kartının fotokopisi veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış sağlık heyet raporunu (en az % 40 engelli olduğuna dair) “Belgeyi”

3- Emekli Vatandaşlar, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan emekli kimlik belgesi veya emekli olduğunu gösteren “Belgeyi”

4- Başvuru Formu ile birlikte eksiksiz olarak Bankaya teslim edilecektir. Eksik evrak ibraz edenler kuraya katılma haklarını kaybedeceklerdir.


Alt gelir grubu satış duyurusu için tıklayın