TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi!

TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi! TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi!

TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projede 375 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projede 375 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.


TOKİ Malatya Beydağı projesindeki 375 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Peki  TOKİ  Malatya Beydağı son başvuru günü bugün olarak belirlendi. Fiyatların 114 bin 322 TL ile 153 bin 856 TL arasında değişiklik gösterdiği projede 144 ay vade imkanı sağlanıyor.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 375 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


Konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin ülke genelindeki yetkili tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecektir. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 21 Kasım – 30 Aralık 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.Konut seçimini yapan alıcılar %10 peşinat 108 ay vade, %15 peşinat 120 ay vade ve %25peşinat 144 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.