TOKİ Samsun Kavak'a 77 konut yapıyor!

TOKİ Samsun Kavak'a 77 konut yapıyor!Samsun Kavak'ta vatandaşlara TOKİ bilgilendirme toplantısı yapıldı. Dar ve orta gelirli aileler için Kavak'ta yapılacak olan TOKİ konutları hakkında vatandaşlara Atatürk Park'ında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Samsun Kavak'ta vatandaşlara  TOKİ  bilgilendirme toplantısı yapıldı. Dar ve orta gelirli aileler için Kavak'ta yapılacak olan TOKİ konutları hakkında vatandaşlara Atatürk Park'ında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. 


Kavak'ta toplamda 77 konut yapılacak. Dar ve orta gelirli aileler için yapılacak olan TOKİ konutları ilçenin estetiğine büyük oranda katkı sağlayacak. 2+1 84,25 metrekare 39 adet, 3+1110 metrekare 6 adet ve 3+1 124 metrekare 32 adet olmak üzere 77 konut yapılacak.


Vatandaşlara konutların maliyeti, yeri ve ödeme şekilleri konusunda bilgiler veren Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu, bu tür konutlara ihtiyaç olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Kavak Belediyesi işbirliği ile yapılacak olan konutlar dar ve orta gelirli aileler için kaçırılmayacak fırsattır. 


Aylık cüzi miktarlarla kira öder gibi ev sahibi olmak için bu fırsatı kaçırmayın. Her bütçeye uygun daire bulunmaktadır. Hesabınızı iyi yapın ve zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın." Murat YAVUZ/Ekip