12 / 08 / 2022

TOKİ ucuz konut başvuruları başladı mı? İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep,Tekirdağ'da yaşayanlar dikkat! Bu tarihte...

TOKİ ucuz konut başvuruları başladı mı? İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep,Tekirdağ'da yaşayanlar dikkat! Bu tarihte...

Tarihin en büyük sosyal konut projesi için geri sayım devam ediyor. TOKİ sosyal konut projesi arsa satışları başladı mı, ne zam başlayacak? TOKİ 81 ile sosyal konut projesi için başvuru tarihi açıklandı, başvuru başladı mı? Kira öder gibi ev sahibi olmak için ayrıntılar...TOKİ sosyal konut projesi arsa satışları başladı mı, ne zam başlayacak? TOKİ 81 ile sosyal konut projesi için başvuru tarihi açıklandı, başvuru başladı mı? Tarihin en büyük sosyal konut projesi için geri sayım devam ediyor. Dar gelirli aileler başta olmak üzere şehit yakınları ile gazilerin yanında yeni evlenmiş gençler sosyal konut projesi ile kira öder gibi ev sahibi olabilecek.

Peki sosyal konut projesi arsaları nerede satışa sunulacak? Sosyal konut proje arsa satışı nerede yapılıyor? İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Tekirdağ TOKİ sosyal konut projeleri nerede yapılacak?

TOKİ ucuz konut başvuruları başladı mı? İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep,Tekirdağ da yaşayanlar dikkat! Bu tarihte...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini başlattıklarını, projeyle alakalı hazırlıkların bitmek üzere olduğunu açıklayarak, "Vatandaşlarımızı kira öder gibi taksitlerle, yerel ve yatay mimari anlayışına göre inşa edilmiş konut projeleriyle ev sahibi yapacağız." ifadelerini kullandı. Peki, TOKİ sosyal konutlar nerede yer alacak, sosyal konut projesi arsa yerleri nerede? TOKİ sosyal konut projesinde arsa yerleri açıklandı mı?