19 / 08 / 2022

TOKİ'den Ankara'ya 123 yeni dükkan geliyor! Beklenen proje için tarih belli oldu!

TOKİ'den Ankara'ya 123 yeni dükkan geliyor! Beklenen proje için tarih belli oldu!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara projesi için düğmeye bastı. TOKİ Ankara projesinde 123 adet dükkan yer alacak. İşte TOKİ Ankara projesi detayları...2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen yeni projeler için düğmeye bastı. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeleri kapsamında Ankara'da da yeni dükkanlar inşa edecek. TOKİ  Ankara  projesinde 123 adet dükkan  yer alacak. 

Dükkanların yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemesi işinin de yer alacağı TOKİ Ankara projesi Yenimahalle  ilçesinde inşa edilecek. Yakacık Mahallesi'nde hayata geçirilecek projenin ihale tarihi de duyuruldu.

TOKİ den Ankara ya 123 yeni dükkan geliyor! Beklenen proje için tarih belli oldu!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, TOKİ Ankara Yenimahalle projesinin ihalesi yarın saat 11:30'da yapılacak.  

Merakla beklenen TOKİ Ankara Yenimahalle projesi açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. Söz konusu proje yer tesliminden itibaren 650 takvim gününde tamamlanacak.

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde...