26 / 05 / 2022

Toplu Yapı Yöneticisi Eğitimi katılımcıları sertifikalarını aldı!

Toplu Yapı Yöneticisi Eğitimi katılımcıları sertifikalarını aldı!

Toplu yapılarda hukuki, mali uygulamaları ve saha hizmetleri konularında ihtiyacı karşılamak üzere İstanbul Ticaret Üniversitesi-Boğaziçi Yönetim A.Ş İşbirliği ile düzenlenen Toplu Yapı Yöneticisi Eğitimi Sertifika Programları katılımcıları sertifikalarınToplu Yapı Hizmetleri Sertifika Programında Site yönetimi, iletişim, hukuk, mali ve idari işler, teknik uygulamalar-saha hizmetleri ve enerji başlıkları altında verilirken kanuni düzenlemelerin güncelliğine paralel eğitimlerin ilk etabında Boğaziçi Yönetim A.Ş ye bağlı 130 toplu yapı site yöneticisi eğitim aldı. 


Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürlüğü Bahçesinde gerçekleşen sertifika törenine, İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüd Uysal, İştirakler İnsan Kaynakları Koordinatörü Ali Yenilmez, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.Yücel Oğurlu, Prof. Dr. Saba Özmen, Emlak Yönetim A.Ş Genel Müdürü Ali Kurmahmut, Prof. Dr. Yusuf Tuna katıldı. 


Törende konuşan Harun Karaca, modern site yaşamının temellerinin atıldığı Başakşehir de ilk dönemde aidat bedeli kavramının benimsenmesi adına uzun süre uğraş verdiklerini o dönem bu sistemin oturması adına çaba gösterdiklerini bugün ise ilçenin bu sayede örnek huzurlu bir ilçe haline geldiğini belirtti. 


Milat