Torkam E5 konumu ile dikkat çekiyor!

Torkam E5 konumu ile dikkat çekiyor! Torkam E5 konumu ile dikkat çekiyor!

Torkam İnşaat’ın Florya - Sefaköy aksında hayata geçireceği yeni karma projesi Torkam E5, İstanbul’un önemli can damarlarından biri olan E5 Karayolu’na cepheli konumu ile dikkatleri çekmeyi başardı.

30 yıla yaklaşan geçmişi ile gayrimenkul sektörünün köklü şirketleri arasında yerini alan Torkam İnşaat, İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde inşa ettiği projelerine bir yenisini daha eklemek için çalışmalarına hızla devam ediyor. 

Torkam İnşaat’ın yeni projesi “Torkam E5”, toplu ulaşım noktalarına kolay ulaşılmasını sağlayan transfer merkezine yakınlığı ve E5 Karayolu’na cepheli konumuyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. 

Torkam E5’e projesi hakkında açıklamalar yapan Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, projenin Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında, Florya - Sefaköy aksında inşa edileceğini söyledi.

 “Rezidans, ofis ve çarşıdan oluşan karma projede, yatay mimarinin İstanbul’daki en iddialı örneklerinden birini hayata geçirmek için çalışıyoruz” diye konuşan Olkan Güneş, “Projemizin konumu bugün bile son derece iddialı iken, yapımı süren Yenikapı - Sefaköy metro hattının tamamlanması ile birlikte kelimenin tam anlamıyla ‘her yere yakın’ diyebileceğimiz bir konuma sahip olacak. Torkam E5’in sakinleri, toplu ulaşım olanakları ile trafiğe takılmadan İstanbul’un hemen her noktasına kolayca ulaşabilecek” dedi. 
 

 

Web: http://www.torkam.com.tr/