Torun Tower Mecidiyeköy ödeme!

Torun Tower Mecidiyeköy ödeme! Torun Tower Mecidiyeköy ödeme!

Firma: Torunlar GYO

Proje: Torun Center

34 katlı tek blok halinde inşa edilen Torun Tower projesinde anahtar teslimleri 2014 Haziran'da gerçekleşecek.Torun Tower Mecidiyeköy ödeme planı bilgisi hakkında bilgi almak için haberimizi inceleyebilirsiniz...400 milyon lira yatırım bedeli ile yükselen Torun Tower projesi İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı olan Mecidiyeköy'de konumlandırılıyor. Torun Tower Mecidiyeköy ödeme planı bilgisinin detayları haberimizde yer alıyor.


92 bin 889 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Torun Tower projesi torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Torun Tower Esentepe projesinde yer alan ofisler 2014 yılının Haziran ayında teslim edilecek.


15 bin metrekare arsa alanına sahip olan Torun Tower projesi tek blok halinde inşa ediliyor. Torun Tower projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri ise 350 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiyor.


Torun Tower Mecidiyeköy ödeme planı bilgisinin detayları hakkında bilgi almak için 0216 425 78 21 no'lu telefon numarasını arayabilirisiniz. Mecidiyeköy Torun Tower projesinde yer alan blok 34 katlı olarak yükseliyor.


Esentepe Torun Tower nerede?

Torun Tower Esentepe adres: Büyükdere Cd Enka Binası No:108 Esentepe/İstanbul 


Torun Tower iletişim bilgileri:

Telefon: (0216) 425 78 21

Web Adresi: www.toruntower.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor