Toskana Orizzonte Konutları satılık!

Toskana Orizzonte Konutları satılık!

Firma: Emaar Türkiye-Arıkan Yapı

Proje: Toskana Orizzonte


Toplam 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerinde yükselen proje TEM Otoyolu’na 4.2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Toskana Orizzonte Konutları satılık villa tipleri 3 oda ile 7 oda arasında değişiyor.


Banka kredisine uygun ödeme sağlanan proje Emaar Türkiye Yapı ile Arıkan Yapı ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Proje toplam 450 bin metrekare inşaat alanında yükseliyor.


Lokasyon bilgileri kapsamında proje TEM Otoyolu’na 4.2 kilometre uzaklıkta, Tüyap metrobüs durağına 6.8 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre uzaklıkta bulunuyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, SPA ve güzellik merkezi, Sağlık Kulübü, kids gym, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş ve jogging parkurlar, squash ve padel kortları, açık tenis gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.


Toskana Orizzonte Konutları satılık daire fiyatları 625 bin dolardan başlangıç göstererek satışa sunuluyor. Projedeki ilk etap bu yıl Eylül'de, 2. etabın ise Haziran 2016 yılında yapılması planlanıyor.


Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor