Trademark Pi Bornova nerede?

Trademark Pi Bornova nerede?

Firma: Adnan Kılıçoğlu İnşaat

Proje: Trademark Trademark Pi Bornova

Trademark Pi Bornova projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Trademark Pi Bornova projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Pi Bornova için satış süreci başladı. Trademark Pi Bornova adı verilen projede 8 bin 400 metrekare arsa üzerinde 450 konut ve 26 ticari ünite yer alıyor.

Trademark Pi Bornova projesi nerede?

Trademark Pi Bornova projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.  Trademark Pi Bornova projesi nerede sorusundan önce proje detaylarına değinelim.

38 bin 421 metrekare inşaat alanına sahip projede 5 bin metrekare kapalı otopark 5 bin metrekare peyzaj alanı bulunuyor. Projede ek olarak iki adet yüzme havuzu yer alıyor.  Trademark  Pi Bornova içerisinde yer alan 1+1 dairelerin büyüklükleri 60 metrekareden, 2+1 metrekare dairelerin büyüklükleri ise 80 metrekareden başlıyor.

Trademark Pi Bornova nerede?

Trademark  Pi Bornova içerisinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları ise 790 bin TL'den 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 190 bin TL'den başlıyor. Projede şirket bünyesinde vadelendirme imkanı bulunuyor. Ek olarak Garanti Bankası garantörlüğünde de konut kredisi kullanma seçeneği de sunuluyor.

Trademark Pi Bornova projesi nerede?

İzmir Bornova'da hayata geçirilen proje üniversite caddesindeki ağaçlı yolda, bölge metro ve sanayi metro durağının ortasında yer alıyor.

https://trademarkpi.com/
 


projeye sor