Trendist Ataşehir'de Mazhar Alanson rüzgarı esti!

Trendist Ataşehir'de Mazhar Alanson rüzgarı esti! Trendist Ataşehir'de Mazhar Alanson rüzgarı esti!

Trendist Ataşehir unutulmaz bir hafta sonu etkinliğine ev sahipliği yaptı. Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson’un mini bir konser verdiği etkinlikte davetliler eğlenceli bir gün geçirdi.


K Yapı ve Solid İnşaat konsorsiyumu tarafından İstanbul Ataşehir’de yükselen Trendist Ataşehir unutulmaz bir hafta sonu etkinliğine ev sahipliği yaptı. Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson’un mini bir konser verdiği etkinlikte davetliler eğlenceli bir gün geçirdi.K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen; lokasyonu, mimarisi ve sunduğu yaşam vaadiyle son yıllarda İstanbul’da gerçekleştirilen en özgün projelerden olan Trendist Ataşehir, hafta sonu gerçekleşen özel bir davetle, ev sahipleri ve proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerini ağırladı.


Yeni Besteler Yeni Evde 


İlk yılında yüzde 65’lik satış rakamına ulaşılması nedeniyle düzenlenen etkinlikte, davetliler ile projenin reklam yüzü Mazhar Alanson ile bir araya gelerek sohbet etti. Trendist Ataşehir’deki dairesi tamamlandığında müzik çalışmalarını yeni evinde sürdüreceğini  belirten Mazhar Alanson, yeni komşularıyla da tanışmış oldu. 


Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer aldığı etkinlikte Mazhar Alanson, unutulmaz şarkılarını seslendirdiği mini bir konser de vererek yeni komşularına eğlenceli bir gün yaşattı. Trendist Ataşehir’in misafirlerinden büyük ilgi gören ünlü sanatçı hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Tamamlandığında 2 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacak projede, ağırlıklı olarak 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı 8 katlı bloklar bölgede muadili olmadığı için çok tercih ediliyor. 

Trendist Ataşehir, sosyal alanları ile ön plana çıkıyor 

Projenin sosyal tesisi içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2 sauna, buhar odası, masaj odası, 562 m2 büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550m2 güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor. 

Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 m2 büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540m2 güneşlenme alanı yer alıyor.  820 adet konut bulunan projede, hem Trendist Ataşehir sakinlerinin hem de tüm Ataşehirlilerin yararlanabileceği 43 adet farklı büyüklükte cadde mağaza yer alıyor.