04 / 10 / 2022

Triyanda Evleri'nin satış ofisi yarın açılıyor!

Triyanda Evleri'nin satış ofisi yarın açılıyor!

Triyanda Evleri'nin satış ofisi açılıyor. Egesel İnşaat'ın Torbalı Ayrancılar'a gerçekleştireceği Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan satış ofisi yarın 15.00'te düzenlenecek törenle hizmete açılacak.
Egesel İnşaat'ın Torbalı Ayrancılar'a gerçekleştireceği Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan satış ofisi yarın 15.00'te düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Açılışta, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez'in yanı sıra  İzmir  iş dünyasının tanınmış isimleri de bir araya gelecek. 


Cazibe merkezi

Bölgeye önemli değer katacak ve satış-pazarlaması Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı tarafından yapılacak Triyanda Evleri'nin kente yakınlığı ve sosyal olanaklarıyla bölgenin yeni cazibe merkezi olması bekleniyor. Egesel İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Meltem Şahin, Triyanda Evleri için Scala Ofis tarafından özel bir satış ofisi dizaynı hazırlandığını belirtti. Şahin, projeden ev sahibi olmak isteyenleri bu özel tasarımlı ofiste ağırlayacaklarını söyledi. 1995 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet verdiklerini ve nitelikli projelere imza attıklarını dile getiren Şahin, Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı'nın da Triyanda Evleri'nin satış ve pazarlamasında tek yetkili olacağını söyledi. Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer de, Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı ile sektöre hızlı bir giriş yaptıklarını belirterek, "Triyanda Evleri gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki ilk satış ve pazarlama projemiz. Bu yüzden projeye özel bir önem veriyoruz. Triyanda Evleri Torbalı Ayrancılar'ın yükselen değeri olacak" dedi.


Yüzde 77'si yeşil alan

30 bin metrekare alan üzerinde toplam 317 adet konutun yer aldığı Triyanda Evleri projesinin birçok özelliğiyle öne çıktığını dile getiren Meltem Şahin, "Projemizde yeşil alanlara özel önem verdik. Triyanda Evleri'nin yüzde 77'si özel peyzajla ayrılmış yeşil alanlardan oluşuyor. Ev sahiplerine çok amaçlı spor sahası, açık hava sineması, market, kafe, 1000 metrekarelik kapalı fitness salonu, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve açık otopark alanı gibi birçok olanak sunuyoruz" diye konuştu. Egesel'in müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğunu dile getiren Şahin, Triyanda Evleri'nde bütün detayları titizlikle tasarladıklarını, konutlarda, doğalgaz merkezi sistem, ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve multisplit klimalar bulunacağını söyledi. 
Yeni Asır
Geri Dön