Trump Towers Mall, Donald ve Ivanka Trump'ın ev sahipliğinde açılıyor!

Trump Towers Mall, Donald ve Ivanka Trump'ın ev sahipliğinde açılıyor!Yeni konseptleri ile aile boyu eğlenceyi bir arada sunan Trump Towers Mall, 5 Nisan'da yapacağı açılış ile ziyaretçilerine merhaba diyecek


Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markalarına ev sahipliği yapacak Trump Towers Mall, Donald Trump ve Ivanka Trump’ın da ev sahipliğinde gerçekleşecek resmi açılış sonrası ise tam kapasitesi ile aile boyu eğlencenin yeni adresi olacak.

Türkiye'nin ünlü markaları ve Türk Tasarımcılar ile modanın kalbi Trump Towers Mall’da atıyor
Lacoste, Calvin Klein Jeans, İpekyol, Mudo, Deriden, Divarese, Lc Waikiki, Mango, Damat, Sarar, Kiğılı, Beymen Club, Network gibi moda dünyasının lider markaları Trump Towers Mall’da bir araya geldi. Aynı zamanda Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Gamze Saraçoğlu, Özlem Süer ve Cengiz Abazoğlu gibi Türk modasına yön veren isimler Trump Towers Mall’da bir çatı altında buluşuyor. Türkiye’nin önde gelen 15 lider tasarımcısı Türkiye’de bir ilke imza atarak Trump Towers Mall’da 700 m2 alanda tasarımlarını sergileyecek.

 “Disney Live” gösterileri ile Trump Towers Tiyatrosu ve farklı konsepti ile çocuklara özel bir dünya “ Mini Mall”
Türkiye’de ilk kez Mall içinde Mall konsepti ile hayata geçirilen Mini Mall, 9000 m2’de çok özel konseptleri ile çocuklara kendilerini özgür hissettikleri özel bir kat sunuyor. Çocuklar Trump Towers Tiyatrosu’nda Disney Live gösterilerinde Disney karakterleri ile gerçek yaşamla bütünleşecek.

Dünyanın en sevilen çocuk ve aile gösterilerinden biri olan “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali”’nin özel versiyonunu, Türkiye’de ilk kez Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle Trump Towers Tiyatrosu’nda buluşturmaya hazırlanıyor. 23 Nisan’da Trump Towers Tiyatrosu’nda perdelerini açacak olan, “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” size hayat boyu unutmayacağınız eğlenceli anılar sağlamayı garanti ediyor.

Çocuğun markaları ile donatılmış katta GAP Kids, Gymboree, Catimini, Imaginarium gibi pek çok mağazadan çocuklar dilediği gibi özgürce alışveriş yapabilecek. Çocukların sevdiği waffle, elma şekeri, dondurma gibi lezzetler de özel konseptlerle çocuklara eğlenceli tatlar sunacak.  Mini Mall için özel konseptlerle hayata geçen D&R Kids’te kitapları incelemenin keyfine varırken, Ramiz Çocuk, Burger King Kids gibi markaların ilk kez oluşturdukları konsept restaurantlarda ilk kez kendilerine özel yemeklerin tadına bakabilecek…

Yaratıcı Çocuklar Derneği ile “23 Nisan’a Merhaba” şenliği çocuklara 16 – 30 Nisan tarihleri arasında unutmayacakları bir şölen yaratacak. “23 Nisan’a Merhaba” şenliği kapsamında birbirinden özel ve eğlenceli etkinlikler ile çocuklar, 23 Nisan coşkusunu doya doya yaşayacaklar.

D&R ve Mars Entertainment işbirliği ile özel konsept sineması ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile Mecidiyeköy’de yepyeni bir deneyim sunan Trump Towers Mall, alışveriş merkezinin ötesinde aile boyu eğlence ile yeni bir yaşam merkezi olarak yerini alıyor…