Trump Towers'da 600 bin dolara

Trump Towers'da 600 bin dolaraTrump Towers'da fiyatlar 600 bin dolar ile 2 milyon 800 bin dolar aralığında değişiyor.


ABD başta olmak üzere, Honolulu, Dubai, Panama City gibi dünyanın önemli merkezlerinde lüks yatırımlara imza atan Trump, Avrupa'ya ilk adımını, Doğan Ailesi, Taşyapı, Trump Organization ve Yeşil İnşaat ortak projesi ile İstanbul Şişli'de inşa edilen Trump Towers ile atıyor.
Biri ofis, diğeri rezidans olarak projelendirilen iki kule ve büyük bir alışveriş merkezinden oluşacak Trump Towers İstanbul-Şişli'nin mimari projesi Brigitte Weber Mimarlık tarafından hazırlandı. Trump Towers'in inşasını Taşyapı yürütüyor. 2010'da tamamlanacak. 23 bin metrekarelik alan üzerinde inşası süren özel konseptli bir proje olarak yükselen Trump Towers İstanbul-Şişli'nin, 2010 yılında tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.

Altındaki transfer merkezi ile yapım aşamasındaki metrodan, bünyesindeki alışveriş merkezine direkt geçiş imkanı sunan projede rezidans dairelerinin büyüklüğü, 102-350 metrekare arasında değişiyor. Önümüzdeki eylül ayında satışa çıkacak olan projede yer alan dairelerin satış fiyatı 600 bin dolar ile 2 milyon 800 bin dolar aralığında değişiyor.

Tel: 0212 347 36 28

www.tasyapi.com

e.birol@tasyapi.com

Okhan Şentürk / Ekonomist