Tual Adalar ve Tual Bahçekent'te 185 milyon TL’lik satış!

Tual Adalar ve Tual Bahçekent'te 185 milyon TL’lik satış!

Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde başlayan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası kapsamına yoğun ilgi gösterildi. İki projede 45 günde toplam 185 milyon TL’lik satış gerçekleşti.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlatılan, konut alıcılarının dövizini ya da altınınızı peşinata çevirerek, bir yıl boyunca paralarının getirisinin garanti altına alındığı ve sadece yüzde 10 peşinat vererek bankasız kefilsiz yararlanabildikleri, büyük ilgi gören Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası 31 Ekim'de sona erdi.

25 yıllı aşkın süredir gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Dağ Mühendislik'in Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirdiği Tual Adalar ile Tual Bahçekent projelerinde kampanya kapsamında toplam 248 adet konut satışı gerçekleşti.

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası kapsamındaki projeleriyle ilgili görüşlerini paylaştı. Dağ “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın başlatmış olduğu bu seferberlikte Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerimiz ile biz de kampanyaya katıldık. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaştığımız kampanyada iki projemizde toplamda 248 konut satarak 185 milyon TL’lik ciro elde ettik. Kampanya 31 Ekim’de sona erdi ancak Dağ Mühendislik olarak konut alıcılarına desteğimizi sürdürerek projelerimizde bankasız, kefilsiz, 120 ay, 0.98 vade farkı ile farklı kampanya seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra gerek KDV indirimi gerekse tapu harçları indiriminin yıl sonuna kadar devam etmesi konut alıcılarına önemli fırsatlar sunuyor” şeklinde konuştu.
 

dagmuhendislik.com/