04 / 07 / 2022

Turgut Özçin kimdir?

Turgut Özçin kimdir?

İç Mimar Turgut Özçin kimdir? İç Mimar Turgut Özçin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Turgut Özçin, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Turgut Özçin...Turgut Özçin kimdir?

Turgut Özçin, 1959'da Üsküdar'da doğdu. Moran Lisesi'ni bitirdikten sonra girdiği Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimari Bölümünü 1984 yılında tamamladı. 


1987'de Özerk Ayan ile Mim Ltd. şirketini kurdu ve o tarihten bugüne çoğunlukla tekstil sektörünün önemli firmalarının içmimari projeleri ve uygulamalarına imza attı.


Mim Design

1987 Yılında kurulan Mim Design Ltd.Şti., inşaat, yapı ve dekorasyon  sektöründe, mimarlık ve içmimarlık alanlarında yerli ve yabancı firmalara yurtiçinde ve yurtdışında proje ve uygulama hizmetleri vermektedir.


Şirketimiz; konusunda deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan Proje-Koordinasyon Bölümü ile; her biri kendi alanında uzman olan montör ve teknik ekipten kurulu Uygulama Bölümünden oluşmaktadır.


Firmamız, uyguladığı projelerin tamamını kendi bünyesindeki elemanlarla gerçekleştirmektedir. Bu uygulamalarda, tasarım ve proje aşamasının yanında, teknik hizmetleri de içerisinde bulunduran, mekanik-elektrik proje uygulamalarını, birlikte çalıştığı ekiplerle sürdürmektedir.


Bu kitapçıkta, geçmişteki performansımız ve gelecekteki potansiyelimiz hakkında iyi bir fikir vereceğini umduğumuz, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen projelerimizin listesi ve bazı uygulamalarımızdan örnekler bulunmaktadır.


İletişim:

Av.Süreyyaağaoğlu Sokak, Uzal Apt. No:2/7 

Teşvikiye - Şişli / İstanbul

+90 212 233 81 82 (pbx)

+90 212 247 28 80

[email protected]