Türkiye Finans Bankası'ndan yüzde 0,99 kar payı ile konut finansmanı!

Türkiye Finans Bankası'ndan yüzde 0,99 kar payı ile konut finansmanı! Türkiye Finans Bankası'ndan yüzde 0,99 kar payı ile konut finansmanı!

Türkiye Finans Bankası da banka gayrimenkulü konutların satışında kampanyalı kar payı oranı uygulamaya başladı. Banka yüzde 0.99 kar payı oranı ile konut finansmanı sağlıyor.

VakıfBank ve HalkBank’ın ardından Türkiye Finans Bankası da banka gayrimenkullerinin satışında düşük kar payı oranı ile konut finansmanı sağlıyor. Banka yurt genelinde birçok şehirde yüzlerce konutu düşük kar payı oranı ve uzun vade seçenekleri ile satıyor.

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre;Türkiye Finans Bankası banka gayrimenkulü konutların satışında 10 yıl vadeye kadar yüzde 0,99 kar payı oranıyla konut finansmanı sunuyor. Banka müşterilerine konut değerinin %80'i oranında finansman olanağı sunuyor.

Konut Finansmanı Hesaplama

Türkiye Finans’ın uyguladığı kampanya kapsamında 200.000 TL tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında finansmanın aylık taksitleri 2.850 TL, toplam geri ödemesi ise 342.600 TL’ ye karşılık geliyor.