Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Mustafa Keskinkılınç ve Şebnem Gökmen ortaklığında bugün kuruldu.
Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile Mehmet Mustafa Keskinkılınç ve Şebnem Gökmen ortaklığında bugün kuruldu. 


Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Menkul Gayrimenkul gelistirme isleri ile ilgili her türlü proje çalısmaları yapmak bunları yatırımcılara sunmak, her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kisi ve kuruluslara ait gayrimenkuller arsa, arazi, konutlar, is yerleri, resmi daireler, bankalar, saglık ve egitim kuramları, sanayi tesisleri, sosyal ve turistik tesisler, tatil köyleri, villa,yalı, otel ve moteller ve benzerleri üzerinde resmi ve özel gerçek ve tüzel kişi kuruluşlarla ilgili ihale alım satım kiralama insaat, yatırım, teknik sartname, imar mevzuatı ve standartlaraçalısmaları yapmak, bunları uygunluk rantabilite konularında arastırma fizibilite konularunda araştırma fizibilite gayrimenkul geliştirme ile her türlü yönetim (yöneticilik) temizlik bakım onarım ve bunlarla ilgili kontrol kiralama koruma ve bilcümle servis hizmetleri vermek suretiyle danışmanlık yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Turkuaz Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Adres; Merkez Mah.Fatik Sok.No.9 A Avcılar