Tuzla Cordella Konutları!

Tuzla Cordella Konutları! Tuzla Cordella Konutları!

Firma: Kayıhan Yapı

Proje: Cordella Tuzla

Tuzla Cordella Konutları 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks tipinde tasarlandı. Projede konut fiyatları 165 bin liradan başlıyor...Tuzla Cordella Konutları daire sahibi olmak isteyenlere iki farklı ödeme seçeneği sunuyor. Birincisi yüzde 25 peşinat sonrasında banka kredisi ile 60 aya kadar taksitlendirme seçeneği. Bir diğer ödeme tercihi ise yüzde 50 peşinat ödendikten sonra 24 aya kadar firma bünyesinde vadelendirme yapılıyor.


Tuzla Cordella Konutları  Kayıhan Yapı  imzasıyla istanbul Anadolu Yakası Tuzla'da yükseliyor. Tuzla Cordella 5 bloktan meydana geliyor.

Cordella Tuzla Konutları teslimleri için 2015 Haziran ayı bildiriliyor. 10 bin 420 metrekare arsa alanına sahip olan proje 3 etaptan meydana geliyor.

Cordella Tuzla örnek daire


Tuzla Cordella Konutları  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konutlardan meydana geliyor. Tuzla Cordella fiyat listesi 165 liradan başlangıç gösteriyor.

Proje içerisinde  yürüyüş alanları, kreş, 400 metrekarelik açık yüzme havuzu, bahçe alanları, spor alanı ve göletler bulunuyor.

Cordella Tuzla adres : Yayla  Mahallesi Cengiz Topel Cad. No:111 Tuzla-İstanbul

Tuzla Cordella iletişim :


Telefon : 0216 341 00 11
Web Adresi: www.cordellatuzla.com
Çİğdem ALKAN/Emlakkulisi.com


projeye sor