Tuzla Lokum Evler ne zaman teslim?

Tuzla Lokum Evler ne zaman teslim? Tuzla Lokum Evler ne zaman teslim?

Firma: DKY İnşaat

Proje: Lokum Evler

Lokum Evler Residence'de 722 adet konut yer alıyor. 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabilen projede satışlar devam ediyor. Peki Tuzla Lokum Evler ne zaman teslim edilecek?


"Tuzla  Lokum Evler  ne zaman teslim" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerine değinelim. Daire fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteren projede 60 ay 0 faiz fırsatı ile ödeme yapılabiliyor. 


Lokum Evler Konutları  sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika, AVM’lere 6 dakika, üniversitelere 12 dakika mesafede inşa ediliyor. Proje  DKY İnşaat  ve Metropolist Yapı imzası ile yükseliyor. 


Tuzla Aydınlı lokasyonunda hayata geçirilen Lokum Evler'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. Proje minimum 10 bin TL peşinat ödeniyor. 


Aydınlı Lokum Evler'de dairelerin büyüklükleri 64.9 metrekare ile 102.87 metrekare arasında değişiyor. Proje 52 bin 777 metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Tuzla Lokum Evler ne zaman teslim?

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunan Lokum Evler Rezidans'ta konutların 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede çeşitli sosyal yaşam alanları da yer alıyor. 


18 soruda Tuzla Lokum Evler projesi!


Lokum Evler Tuzla iletişim 

Telefon: 0216 420 0 556

Web: http://lokumevler.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor