Uğur Dumankaya: Dumankaya Adres'te daire sayısı 708!

Uğur Dumankaya: Dumankaya Adres'te daire sayısı 708!Dumankaya Adres daire teslimlerini değerlendiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, "Adres projemizde 148 daire ile 3. etabımızı da ekleyerek 708 daireye ulaştık. Değer artış kazancı Adres 1de yüzde 76, Adres 2de ise yüzde 67'ye çıktı" dedi


Dumankaya Adres daire teslimleri hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; Dumankaya olarak her yıl birçok yeni projeye başlarken mevcut projelerimizin de teslimleri için yoğun bir enerji harcıyoruz. Dumankaya Adres projemizi tamamlayarak vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanında müşterilerimizle buluşturma mutluluğunu yaşıyoruz. Lansmanını gerçekleştirdiğimiz ilk günden itibaren yoğun ilgili gören Adres projemizde 148 daire ile 3. etabımızı da ekleyerek 708 daireye ulaştık. Ayrıca buna ek olarak şunu belirtmeliyiz ki, Adres 1 ve 2de yer alan daire sahipleri, projenin inşaatının başlamasıyla birlikte çok kısa sürede ciddi oranlarda değer artış kazancı elde ederken, şuan bu değer Adres 1de %76, Adres 2de ise %67 oranlarına ulaşmıştır.

Bizler her yıl bulunduğu bölgeye değer katacak, sahip olduğu özellikleri ile kısa sürede prim yapan yeni proje geliştirirken mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için yoğun çaba harcıyoruz. 2011de Flex Ataşehir ve Dumankaya Vizyon ile başladığımız proje teslimlerimizi, Dumankaya Adres projesinin 1. ve 2. etabıyla sürdürüyoruz. 2011 yılı kapsamında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Flex Ataşehirde 90, Dumankaya Vizyonda 350 ve Adres 1-2de 560 daire tesliminin yanı sıra yıl sonunda ayrıca Adres projemizin 3. Etabının da teslimleri gerçekleşecek. Bir yandan daire teslimlerimizi sürdürürken, yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz dedi.