Ünlülerin konutta yeni gözdesi 'Bodrum' oldu!

Ünlülerin konutta yeni gözdesi 'Bodrum' oldu! Ünlülerin konutta yeni gözdesi 'Bodrum' oldu!

Ünlülerin gayrimenkulde son gözdesi Bodrum oldu. Tatil yerlerinin başında gelen Bodrum, her yıl ünlü akınına uğruyor. Bu yaz birçok ünlü Bodrum'dan ev satın aldı...Koronavirüs sürecinde tatil alışkanlıklarının otellerden kiralık villalara dönmesiyle birlikte, villa kiralamalarında ve villa satışlarında artış yaşandı. 

Magazin dünyasından birçok ünlü de salgın sürecinde Bodrum'da ev arayışlarını arttırdı. 

İşte Bodrum'dan ev alan ünlüler...

Uzun süredir Bodrum'dan ev almayı planlayan başarılı şarkıcı Gülşen ve ailesi, tatil beldesinde yer alan lüks siteleri dolaştı. Bodrum'da İstediği gibi denize sıfır, güvenlikli bir sitedeki lüks villayı sonunda bulan şarkıcı Gülşen, bu ev için 7 milyon TL ödedi. Gülşen, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in de villa kiraladığı siteden ev aldı. 

Bodrum Tilkicik Koyu'ndaki taş evlerin fiyatları da, milyonlarca TL'ye ulaştı. Gulu Lalvani, Serdar Bilgili’nin yaptığı sitedeki bir evi 770 bin euro yani 6 milyon TL'ye satın aldı. 

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz de, hem koronavirüs salgınından korunmak hem de sakin bir tatil yapmak için Bodrum Yalıkavak’tan 6 milyon TL'ye ev satın aldı. 

Cemiyetin ünlü çifti olan Mine-Cem Bahadır’ın çocukları Emir ve Eren Bahadır, yazı Bodrum’da geçirmeye karar verdi. Emir ve Eren Bahadır, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer’in 50 milyon liralık yazlığını aldı. 

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy da gözünü Bodrum'a dikenlerden oldu. Tatilini geçirdiği Bodrum’dan ev satın almaya karar veren Esmersoy, Yalıkavak’tan ev aramaya başladı. Esmersoy, 2 milyon TL'yi gözden çıkardı.

Ünlüler milyonlarını yazlıklara yatırdı!

Ünlülerin milyon liralık lüks evleri!

Tabiata göç eden ünlülerin tercihi Beykoz oldu!

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com