05 / 12 / 2022

Ünye yatırımları masaya yatırıldı!

Ünye yatırımları masaya yatırıldı!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın girişimleriyle, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de yaptığı ve yapacağı yatırımlarla ilgili bir değerlendirme toplantısı yapıldı.Ünye Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede hayata geçirdiği ve geçireceği yatırımlara ilişkin toplantı gerçekleştirildi.

Ünye Belediyesi'nde yer alan habere göre, Belediye meclis toplantı salonunda yapılan toplantıya Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Selahattin Aydın ve Suat Olgun, OSKİ Genel Müdürü Murat Us, daire başkanları, belediye meclis üyeleri ve belediye birim müdürleri katılım gösterdi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, toplantı öncesi gerçekleştirdiği konuşmada, büyükşehir ilçe ayırımı yapmadan hizmet ettiklerini belirtti.

-“İlçemize bütün olarak bakıyoruz”-

Ünye’nin her tarafına ayrım yapmadan hizmet etmenin mücadelesini verdiklerini dile getiren Başkan Tavlı, “Göreve gelmeden önce büyükşehir ilçe ayrımı yapmadan, sorun olan her noktaya koşacağımızı belirtmiştik. Bugün gelinen noktada bu sözümüzü tutuyoruz. Kesinlikle ayrım yapmadan ‘burası ilçenin, burası büyükşehrin’ demeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sayın Genel Sekreter Yardımcılarımız, OSKİ Genel Müdürümüz ve daire başkanlarımız davetimizi kırmayıp sorunların ve çözüm önerilerinin yerinde konuşulması adına ilçemizdeler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetler insana yapılmaktadır. Hizmette ayrım yapılması zaten mümkün değil. İlçemize bir bütün olarak bakmaktayız. Büyükşehir belediyemiz tarafından ilçemizde bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar için başta Belediye Başkanımız, Bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hizmetlerin devamı noktasında her zaman destek olacağımızın bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

-“Uyum içerisinde çalışmaktayız”-     

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Selahattin Aydın, Ünye Belediyesi’yle imece usulüyle çalıştıklarını söyleyerek, “Başkanıma teşekkür ediyorum. Kendisinin de dediği gibi uyum içerisinde bir çalışma yapmaktayız. Şehir hepimizin yapılan hizmet insanlarımıza yapılıyor. Hizmetlerde ayrım yapmak zaten olmaz. Bugünde buraya birlikteliğimizin göstergesi olarak tüm ekibimizle geldik. Sorunları ve çözüm önerilerini yerinde konuşmak istedik.” dedi.

 
Geri Dön