Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı! Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Ataşehir'e taşındı. 

Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün yapıldı. 

Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Şirketin sanayi, kentsel ve evsel atıklarının geri dönüşümüne ilişkin olarak; sanayi, kentsel ve evsel atıklarınbirer değerli hammadde olarak ait oldukları sanayilere geri dönüşümlerini sağlamak amacıyla şehir çöplerinin içinde bulunan hurda, hurda kağıt, karton, alüminyum içecek kutuları, pet şişeler, plastik kutu ve kaplar, yeni ve kullanılmış tekstil ürünleri, halı kilim hediyelik eşya oyuncak ve giysilerin ayakkabıların çantaların vesaire toplanarak alınıpsatılması yada modern teknolojilerle organik atıklardan ayrıldıktan sonra granül hale getirilmesi, bunların granül halde veya hamolarak ilgili sanayilere alım, satımı,komisyonculuk, ithali ve ihracını yapmak, , toptan ve perakende dâhili pazarlamasını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Usman Tekstil Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi adres: Ferhatpaşa Mahallesi 1. Sk.No:35 Ataşehir 

pus