Vadişehir projesi Başakşehir'e değer katacak!

Vadişehir projesi Başakşehir'e değer katacak! Vadişehir projesi Başakşehir'e değer katacak!

İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir'in yeni projesi Vadişehir, yeni yeni etaplarıyla bölgeye katma değer kazandıracak. Proje yeni şehrin konseptine yön verecek.İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir'in yeni projesi Vadişehir, yeni yeni etaplarıyla bölgeye katma değer kazandıracak. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen proje yeni şehrin konseptine yön verecek. 


Vadişehir projesiyle bölgeye marka değeri kazandırdıklarını belirten Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül 10 yıllık üretim projeksiyonlarında yer alan yeni etaplarla birlikte projenin bölgeye damga vuracak konut sayılarına ulaşacağını kaydetti. 


6 AYDA YÜZDE 60 SATIŞ 

Vadişehir Projesinde altı aylık sürede yüzde 60 satış gerçekleştirdiklerini, projeden konut alanların da yüksek kazançlar elde ettiğini ifade eden Yüksel Akgül; "Satışlar beklentilerimizin üstünde devam ediyor. Projemiz kazandıran bir proje olarak yatırımcının yüzünü güldürüyor. Vadişehir'den konut alanlar şuan yüksek oranda kazanç elde etmiş durumda. Bölgenin değerini artıran nitelikte bir proje olan Vadişehir bölgedeki fiyatları tahminlerin çok ötesinde yukarı çekti." dedi. 


KÖRFEZ'DEN TALEP ÇOK 

Akgül; "Başakşehir'i tercih edenler, yatırım için değil oturum için geliyor ve projemizi tercih ediyor. Tercih sebeplerinin en büyük nedeni ise; projemizde sunulan yaşam konsepti, merkezi lokasyon ve devlet yatırımlarıyla mega projelerin bu bölgede yer almasıdır. Projemiz, toplam değeri 100 milyar doları bulan 3. Köprü, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray'ın da bulunduğu dev yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor. Vadişehir bölge olarak Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi, okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanıyor. Projemizde aile konseptli mahalle kültürünü oluşturuyoruz. 0 yüzden projemize 1+1 koymadık. Körfez ülkelerinden büyük talep var. Blok satış taleplerini geri çevirdik. Bireysel satış yapıyoruz. Beş katlı Osmanlı Konaklarımız büyük rağbet gördü ve şuan o bloklarımızda daire kalmadı." şeklinde konuştu. 


ON YILLIK PROJE GELİŞTİRDİK 

Ülkeye ve dinamiklerine güvendiğini belirten Akgül; "2015 - 2025 yıllarını kapsayan 10 yıllık proje yaptık. 550 milyon TL'lik 650 daire ve ticari ünitelerden oluşan Vadişehir projemizi geliştiriyoruz. istanbul artık Başakşehir'den açılıyor. Başakşehir 'bugün'ü diğer bölgeler ise geleceği satıyor. Başakşehir, 13 yıldır çağdaş planlı bir gelişim gösteriyor. 


VADİŞEHİR BAŞAKŞEHİR'E YAYILIYOR 

Başakşehir ve çevresinde 10 yıllık proje projeksiyonunu destekleyecek arsa stoku bulunduğuna dikkat çeken Akgül; "Projelerimizi bu bölgede geliştireceğiz. Vadişehir, üretim projeksiyonumuzda yer alan yeni etaplarla birlikte bölgeye damga vuracak konut sayılarına ulaşacak. 


24 tip daire seçeneği ile projemiz yaşam vadediyor. Çünkü mimaride seçici davranıyoruz. Kuyumcu titizliği ile özellikli projeler üretiyoruz. Bu nedenle, bölgenin yapı ve malzeme standartlarını yukarı çektiğimizi söylemek yanlış olmaz. Biz proje satmaktan ziyade müşteri portföyü oluşturuyoruz. Vadişehir Projesi Başakşehir'e marka değeri kazandırdı. Bizden sonra 'vadi' ismiyle birçok proje üretildi ve bizi taklit etmeye başladılar. Lider ve öncü olmaktan mutluyuz" dedi. 


Yeni Akit


www.vadisehir.com.tr