Vakıf GYO'nun Metal Mamüleri ile arasında görülen dava reddedildi!

Vakıf GYO'nun Metal Mamüleri ile arasında görülen dava reddedildi! Vakıf GYO'nun Metal Mamüleri ile arasında görülen dava reddedildi!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2014/677 Esas Sayılı dosyası ile görülen davanın bugünki duruşmasında davanın reddine karar verildi...Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2014/677 esas sayılı şirket ile Marmara Metal Mamüleri A.Ş. arasında görülen dava hakkında açıklama yaptı.

İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2014/677 Esas Sayılı dosyası ile görülen davanın 20 Eylül 2018 tarihli duruşmasında; davanın reddine karar verildi ve  Mahkeme tarafından tebliğ tarihinden itibaren 2 haftalık yasal süresi içerisinde istinaf yargı yolu açık olduğu bildirildi.

Vakıf GYO'nun KAP açıklaması: 
İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2014/677 Esas Sayılı dosyası ile görülen davanın 20 Eylül 2018 tarihli duruşmasında; davanın reddine karar verilmiş ve  Mahkeme tarafından tebliğ tarihinden itibaren 2 haftalık yasal süresi içerisinde istinaf yargı yolu açık olduğu bildirilmiştir.