VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi fırsatı!

VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi fırsatı! VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi fırsatı!

Konut kredisi faiz oranlarını yüzde 2’nin üzerinde seyrederken VakıfBank banka gayrimenkulü konutlar için yüzde 1.30 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.VakıfBank ipotek yolu ile bankaya geçmiş banka mülkü konutların satışında yüzde 1.30 konut kredisi faiz oranı sunuyor. Banka ayrıca satışlar esnasında konutun liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uyguluyor. Kredipazarı'nda yer alan habere göre; bankaların konut kredisi faiz ortalamaları yüzde 2.13 seviyesindeyken VakıfBank’ın uyguladığı kampanya oldukça cazip fırsatlar sunuyor. VakıfBank’ın kampanyası kapsamında yurt genelinde 2000’den fazla konut bulunuyor.

VakıfBank Konut Kredisi Faiz Oranları

VakıfBank standart konut kredisi faiz oranları kapsamında 10 yıl vadeye kadar yüzde 1.79 konut kredisi faiz oranı kullandırıyor. VakıfBank kampanyalı banka gayrimenkulü konut kredisi için ise yüzde 1.30 konut kredisi faizi sunuyor. Kampanyalı konut kredisinin masraflar dahil yıllık maliyet oranı yüzde 16'ya denk geliyor.

Kampanyalı Konut Kredisi Hesaplama

VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi kampanyası için güncel faiz oranları ile 200.000 TL tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde kredinin aylık taksitleri 3.300 TL oluyor. Kredinin toplam geri ödemesi 396.000 TL’ye karşılık geliyor.