17 / 08 / 2022

VakıfBank kampanyalı konut kredisi hesaplama!

VakıfBank kampanyalı konut kredisi hesaplama!

VakıfBank konut almak isteyen tüketici için hem sıfır konut talebinde hem de ikinci el konut talebinde cazip faiz oranları ile iki konut kredisi kampanyası sunuyorVakıfBank diğer kamu bankaları ile beraber sıfır konut alımlarında piyasadaki en düşük konut kredisi faiz olan yüzde 0.79 oranı ile kredi sunuyor. Söz konusu kredinin yıllık maliyet oranı masraflar hariç yüzde 10 seviyesinde yer alıyor. Enflasyon oranlarının yüzde 12’nin üstünde olduğu günlerde oldukça düşük maliyetli sunulan kredi talep büyük.

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; banka ikinci konut talepleri için ise 15 yıl vadeye kadar yüzde 0.94 faizle kredi sunuyor. Krediden tüm konut talepler için yararlanmak mümkün. İlgili ürünün yıllık maliyet oranı ise yüzde 12 seviyelerinde yer alıyor. 

VakıfBank Konut Kredisi Hesaplama

VakıfBank’tan 15 yıl vade ile 200.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredi aylık taksit tutarları yaklaşık 2.000 TL oluyor. Kişiye ve konuya göre değişen masraflar hariç kredisi yapılan toplam anapara ve faiz ödemesi 175.000 TL’ye denk geliyor.