Validesuyu Konutları'ndan 'evlenmeden evlenin' kampanyası

Validesuyu Konutları'ndan 'evlenmeden evlenin' kampanyası

157 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Validesuyu Konutları'nda evlenecek çiftler için, 'evlenmeden evlenin' kampanyasına start verildi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'un merkezinde en uzak ulaşım mesafesine 15 dakikalık uzaklıkta olan Validesuyu Konutları sunduğu imkanlar ve avantajlı fiyatları ile evlenmeye hazırlanan çiftlere hem yatırım yapma olanağı sunuyor hem de kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Teslim tarihi Mayıs 2008 olan Validesuyu Konutları'ndan, yeni ödeme planına göre 24 ay taksitle vade farkı ödemeden daire sahibi olunabiliyor

Uğurgül İnşaat ve Ark yapı iş birliği ile Küçükköy merkezde Aralık 2006 yılında yapımına başlanan Validesuyu Konutları İş Bankası ve TEB ile anlaşarak yeni ödeme planlarını açıkladı. TEM Alibeyköy-Küçükköy çıkışından 2 km mesafede yer alan ve İstanbul'un birçok önemli merkezine yalnızca 15 dakika uzaklıkta yer alan Validesuyu Konutları 16 bin metrekaresi yeşil alan olmak üzere toplam da 23 bin metrekare arazi üzerinde yer alıyor. Hem ulaşım kolaylığı hem de cazip fiyatları ile evlenmek üzere olan çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği Validesuyu Konutları'ndan yüzde 25'i peşin olmak üzere 24 ay taksitle vade farksız daire satın almak mümkün. Fiyatları 2+1 dairelerde 157 ile 176 bin ytl arasında olan ve 3+1 dairelerde ise 220 ile 280 bin ytl arasında değişen projede diğer ödeme planları şu şekilde;

KREDİ FAİZ ORANLARI %

 

VADE KONUT BEDELİNİN ASGARİ %25'İ PEŞİN

24 AY 0%

36 AY 0,36%

60 AY 0,69%

120 AY 0,94%

Toplam 9 blokta 410 daireden oluşan Validesuyu Konutları'nda binalar zemin üzerine 10 ve 11 kat olarak inşaa ediliyor. Her katta 4 dairenin bulunduğu projenin 1.etabında yer alan daireler Mayıs 2008'de teslim edilecek. Projede yer alan 2+1 dairelerde 96 ve 110 m2 olmak üzere iki adet seçenek bulunurken, 3+1'lerde 136, 149 ve 250 m2 gibi alternatifler bulunuyor. Ayrıca dubleks daire seçeneği de mevcut.

Yüzme havuzu, sauna, fitness center, basketbol, voleybol, mini futbol ve tenis sahaları ile site sakinlere birçok sosyal aktivite imkanı sunan Validesuyu Konutları'nda ayrıca alışveriş merkezi de yer alıyor. 24 saat kapalı devre güvenlik şemsiyesiyle korunacak projede tüm giriş ve çıkışlar gözetim altında olacak.

Çelik kapı, Amerikan iç kapılar, özel tasarım banyo ve mutfak dolapları, 1.sınıf seramik ve vitrifiye, laminat parke, kat kombisi, 2 telefon hattı, uydu hattı, digitürk ve kablolu tv alt yapısı, jeneratör gibi özellikleri bulunan daireler kat irtifaklı tapularıyla teslim edilecek.

pus