Valle Lacus Villaları'nda 1 milyon 500 bin dolara! 2015'te teslim!

Valle Lacus Villaları'nda 1 milyon 500 bin dolara! 2015'te teslim! Valle Lacus Villaları'nda 1 milyon 500 bin dolara! 2015'te teslim!

Firma: KLK İnşaat

Proje: Valle Lacus

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de KLK İnşaat tarafından hayata geçirilen Valle Lacus Villaları'nda fiyatlar 1 milyon 500 bin dolardan başlıyor. Projede villa teslimleri 2015 yılında gerçekleştirilecek...

Toplamda 44 adet müstakil villadan meydana gelen ve  KLK İnşaat  tarafından İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de konumlandırılan  Valle Lacus  Villaları'nda 8 farklı konut tipi bulunuyor. 


60 bin meterkare arsa alanı bulunan Valle Lacus Villaları'nda 11 metrekarelik bir iç bahçe ve 2 bin metrekarelik normal bahçe bulunuyor. Ayrıca her villada 72 metrekarelik bir ısıtmalı havuz bulunuyor. 


Villa büyüklüklerinin 672 metrekare olarak belirlendiği Valle Lacus Villaları'nda; tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar ve sauna odası, mini sinema salonu, çocuk oyun alanları ve Teras Restaurant’ı bulunuyor. 


Valle Lacus Villaları teslimleri 2 yıl sonra gerçekleştirilecek. 


TEM'e ve E-5'e çok yakın mesafede yer alan Valle Lacus Villaları projesi ulaşım açısından çok avantajlı bir bölgede yer alıyor. 


Projedeki villalarda; 1 misafir suiti, 4 banyolu yatak odası, 1 ebeveyn suiti, 1 hizmetli odası bulunuyor. 


Valle Lacus Villaları fiyatları!


Projede yer alan konutlar 1 milyon 500 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Valle Lacus projesinde bir çok ödeme seçeneği bulunuyor.


Telefon: 0 212 283 09 43

Web Adresi: www.vallelacus.com.tr


Melek GÜNER/Emlakkulisi.com


projeye sor