05 / 06 / 2023

Vestel NF48001 434 Lt No-Frost Buzdolabı 12.229 TL! Özellikleri neler ? 1 Şubat 2023 fiyat listesi

Vestel NF48001 434 Lt No-Frost Buzdolabı 12.229 TL! Özellikleri neler ? 1 Şubat 2023 fiyat listesi

Geniş hacme ve teknolojik bir çok yeniliğe sahip olmasıyla Vestel No Frost Buzdolabı bir çok ailenin tercihi oluyor. Vestel NF48001 434 Lt No-Frost Buzdolabı 12.229 TL! Özellikleri neler ? 1 Şubat 2023 fiyat listesi

Yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre korumaya yetecek ve buzlanma karşıtı bir çok yeniliğe  sahip teknolojisiyle vestel buzdolapları ev kadınlarının mutfakta olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biridir. İşte buzdolabının merak edilen özellikleri..

EKRAN KORUMA MODU

Enerji tasarrufu adına tasarlanan ekran koruma modu ile buzdolabınızın dokunmatik dijital ekranı üzerinde yer alır. Aktif hale getirmek için “mod” butonuna, parmağınızı 5 saniye boyunca basılı tutmak gerekir. ekran koruma modu sayesinde buzdolabınızın kapağını açıp kapatmadığınız takdirde ekran ışığı yanmayarak kapalı konumda olacaktır. Kapağı açtığınızda ise seçili olan tüm ayarlarınızı, dijital ekranda görmek mümkünür.

HAREKET KOLAYLIĞI SAĞLAYAN TEKEREKLER

Hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler  sayesinde, temizlik esnasında buzdolabınızı dilediğiniz gibi hareket ettirebilir, dip köşe mutfak temizliğinizi yapabilirsiniz. Üstelik  temizlikten ziyade mutfak dizaynınızı değiştirmek istediğiniz her an, tekerlekler size kolaylık sağlayacaktır.

OTOMATİK SICAKLIK KONTROLÜ

Vestel buzdolabınızın otomatik sıcaklık kontrolü sayesinde; iç ortam sıcaklıklarını anlık olarak ölçerek iç ortamın ihtiyacına göre sıcaklığı kendi kendine ayarlamak mümkündür. 

Ürünün diğer özellikleri nedir? En uygun fiyata nerde satılır?
Geri Dön